KONST / Litografier / Färglitografi 15185056
nr 1518 5056
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Citroner. Signerad, numrerad 136/290. Färglitografi, bildmått: 30x41 cm, yttermått inklusive ram: 49x58 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:09:16
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)